UA   |   RU   

Замовити безкоштовно зразки

Матеріал для перетяжки стелі

стеля авто
  • стельова тканина
  • шкірзам автомобільний
  • алькантара
  • альмара
  • автотканини

Процедура перетяжки стелі одна з найпростіших у тюнінгу салону авто, тому, маючи в розпорядженні матеріали для обивки та клей, нескладно самостійно здійснити весь процес, маючи базові навички поводження з канцтоварами – ножиці, клей тощо.

>

Структурно стеля автівки – це пластикова основа (текстоліт), на який наклеєний шар обивки (як шпалери на стіну).

Стеля демонтується та витягується із салону (іноді для цього необхідно зняти переднє сидіння).

Старе покриття демонтується: обдираємо тканинну основу, під нею, як правило, йде поролон, який також знімаємо.

Залишки клею на основі видаляємо розчинником - наносимо розчин, відмокаємо і знімаємо сухою ганчіркою або жорсткою губкою.

Чисту основу витираємо насухо, можна пройтися дрібним наждаком для покращення зчіпних властивостей.

Матеріал для стелі краще вибрати із спеціальних стельових тканин, клей пропонуємо спеціальний універсальний для монтажу автотканини (у тому числі й стельової). При безпосередньому проклеюванні знадобиться прогладжування і вирівнювання матеріали, тому, якщо матеріал світлий, працювати краще в білих рукавичках (х/б або медичних), щоб не поставити пляму. Клей можна наносити нешироким пензлем, або перелити в пластикову пляшку і зробити шилом дірку в пробці – як тюбик для канцелярського клею.

Оптимально працювати вдвох. У центрі стелі промазуєте смугу близько 10-15 см і клеїте центр матеріалу. Потім проклеюєте половини шматка тканини по черзі від центру до периферії по різні боки від вже приклеєної центральної лінії: мажете наступну смугу 10 см, помічник натягує половинку, а ви розгладжуєте тканину від центру до краю (як при поклейці шпалер).

Рухаючись по 10-15 см з кожного боку, проклеюєте весь матеріал від центру до країв.

Крок 10-15 см є оптимальним для підсихання клею.

Уважно обробляємо клеєм заглиблення під сонцезахисні козирки та стельові ручки.

Після того, як оброблена вся поверхня основи, матеріал загортаємо спереду та ззаду і також приклеюємо за стелю. По краях стелі будуть приховані пластиковими накладками, тому немає необхідності загортати. По периметру акуратно обрізаємо всі надлишки матеріалу та прорізаємо всі отвори.

Наживляємо стелю та фіксуємо всі пластикові кріплення та тримачі.

Після фіксації, іноді світлі пластикові тримачі підфарбовують у тон стелі (якщо нове покриття радикально відрізняється кольором). Але це вже суто індивідуально. Ну а технологія, як Ви самі змогли переконатися, не така вже й складна.

Удачі!